شروط شِیخُنا!

شیخ بی‌سواد اعلام کرد در صورت شرکت آرای باطله در انتخابات مجلس، این انتخابات را تحریم می‌کند.

نفر پنجم انتخابات ریاست جمهوری، که به دعوت جمعی از دِپرِستان، کم‌نشاطان و خانواده‌های غم‌زدگان و به منظور افزایش سطح شادی و نشاط عمومی جامعه، حاضر به شرکت در انتخابات شده است با اشاره به این نکته که "مگه من چیم از ممد سورس کمتره؟" افزوده است که "برای ورود به انتخابات چند شرط مهم و اساسی دارم که به قرار زیر می باشد:"

1) آرای باطله حق شرکت کردن در انتخابات را ندارد. نن جونمان تا همین چند وقت پیش، مدام این آرای باطله را بر فرق سر ما می کوفت. لامروت پاک آبروی ما را برد.

2) تمامی رؤسای ستادهای انتخاباتی بنده؛ ضمن امضای قرارداد "منع دادن رأی به کاندیدهای دیگر" مبلغ سیصد میلیون تومان نیز نزد اینجانب به امانت خواهند گذارد. بدیهی است در صورت دادن رأی به اشخاص دیگر، قرارداد به طور یک طرفه فسخ، و مبلغ فوق به نفع اینجانب مصادره خواهد شد.

3) آن دسته از عزیزانی که به همراه خانواده و فک و فامیل و ایل و تبار، و به خرج بنده یک هفته می خورند و به اندازه‌ی مصرف یک ماهشان بار میکنند و می برند، باید حرمت نان و نمک و بوقلمونی که خورده اند را نگاه دارند و از شکستن نمک‌دانها پس از بخور بخور جداً اجتناب کنند.

شروط شیخنا!

4) هواداران محترم و بی شمار بنده باید از ابراز احساسات خود بوسیله‌ی لنگه کفش، شعار های ناجور، مشت، لگد، کف گرگی و بووووق خودداری کنند. در غیر این صورت پشت گوش های خود را دیده، من را نیز، در جمع دوستانه‌ی خود خواهند دید.

5) برادر هنرمند و گرامی جناب آقای ساسی مانکن؛ جهت جذب جوانانی که قر در کمرشان خشکیده است، می بایست قطعه‌ی «شیخ بلا... خوش قد و بالا... چشم عسلی... دماغش سر بالا» را اجرا کنند.

6) دو نفر از مأموران آتش نشانی نیز می بایست با سطل هایی مملو از آب، بالای سر بنده بایستند و از گرم شدن چشم ها و سوختگی احتمالی دماغ حقیر جلوگیری به عمل آورند. اون سری یه ربع چُرت زدیم، از رتبه‌ی اول به رتبه‌ی چهارم سقوط کردیم.

-------------------------------------------------

پی نوشت:

1) برنامه های انتخاباتی شیخ رو در پست های بعد بخوانید.

2) 9 دی؛ همه به عشق تو آمده بودند، مقتدای من...

3) مسلم گفت:«بچه ها یه دسته بشین خیلی سریع، معطل نکنین، عمق آب که زیاد شد شنا نکنین، زیر آب راه برین». دو سه دقیقه زیر آب راه رفتیم، گودی آب دو متر و نیم می شد. بیرون که آمدم پشت سرم را نگاه کردم. روی آب حباب جمع شده بود. دو سه تا از بچه ها گیر کرده بودند به سیم خاردار.

-------------------------------------------------

شادی روح امام(ره) و شهدا و سلامتی حضرت آقا صلوات

/ 60 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهاجر

سلام و عرض ادب یک مدتی دسترسی به سایتها و بلاگهای دوستان نداشتم، اطلاع از بازگشتتون هم نداشتم. خیلی خوشحال شدم از حضور مجدد شما بزرگوار. مطلب اخیرتون هم مایه انبساط خاطر بود. مؤید باشید : )

ندا

شیطان با همه قوا آمده! ما چه کرده ایم؟؟؟!! بروزم

سرباز کمپ

شنبه 34/1/1 انقلابی شمسی با این تاریخ زندگی کنید!! چه طوره؟! http://camp707.com/archives/2683

م آزاده

سلام باز که شما غیبتون زد که! عجیبه والا!

یقین صادق

بسم الله موفق باشید… جشنواره فجر امسال رو دریابید با همزمانی هفته وحدت! گوییا ضد انقلابترین جشنواره از اول انقلاب تا کنون است… خدایا عاقبتمان را بخیر نما…

عمار

سلام خیلی جالب نوشته بودید. چند تا دیگه از پست هاتون رو هم خوندم. پینوشت هایی هم که میگذارید خیلی خوب است. آخریهاشو میگم.

mohannad

باسلام خدمت شما: دیدم که طنز نویسیتون خوبه گفتم که شنارو به سایت زیر دعوت کنم: patira.in این سایت نخستین تارنمای طنز کاربری محور در کشور هست خوشحال میشم شما رو در اونجا ملاقات کنم

نسيم

سلام من با اجازه شما رو لينك مي كنم وبلاگ خيلي با حالي داريد. يا علي

نسيم

آقا اين عكس چيه گذاشتيد ما دل نازكيم.دلمون گرفت كاش شيخ برگرده. دلمان برايش و سوتي هايش تنگ شده كلا آدم با حالي است شيخ يك شيخ مي گويم يك شيخ مي شنوي يادش بخير طنز هاي حسين قدياني[لبخند]