پیشگام در فضا

هفته گذشته، جهان شاهد ارسال اولین میمون فضانورد ایرانی به فضا بود. رییس پژوهشکده سامانه‌های فضانوردی سازمان فضایی ایران، نام غیررسمی نخستین میمون فضانورد ایران را که سالم به زمین برگشت، «آفتاب» و نام رسمی آن را «پیشگام» اعلام کرد.

اما  این رخداد، با عکس العمل ها و اظهارنظرهای گروه ها، اشخاص و موجودات مختلفی روبرو شد که در زیر بخشی از آنها آورده شده است:

دسته اول؛ شامل: سیاستمداران غربی، انجمن‌های مردمی حمایت از میمونهای بی‌سرپرست و جمعی از پیروان مکتب داروینیسم

این دسته از افراد که به پهنای صورت اشک می‌ریختند و مدام بینی گرفته‌ی خود را پاک می‌کردند، با میمون فضانورد ایرانی ابراز همدردی کرده، فرستادن آبا و اجدادشان به فضا را توسط ایران محکوم و در اقدامی ضدبشری، صادرات میمون به ایران را تحریم کردند.

 آخی...چه خوشحاله!

دسته دوم؛ شامل: قحطی زدگان سومالی، ساکنان مفلوک مریخ که با نرخ تورم 30 درصدی و نرخ بیکاری 26 و خورده ای درصدی دست و پنجه نرم می‌کنند و بیماران مبتلا به بزرگ پنداری حاد*

این دسته از افراد تمام بدبختی ها و مشکلات جهان را زیر سر دکتر، و پیشگام را، عامل اسی پاتر برای ارتباط گیری با  "از مابهترون های" فضایی دانستند.

لازم به ذکر است گروه دوم، از هم اینک خود را برای مقابله با پیشگام آماده، طرح صیانت از "از مابهترون ها" را در مجلس سونای مریخ تصویب و "از مابهترون های" خود را مخفی کرده اند.

*(نوعی بیماریست که در آن فرد مبتلا ، اشخاص و اشیای ریز و کوچک را بزرگ می‌بیند)

 

دسته سوم؛ شامل: منتقدان همیشه در صحنه، مشکوکان به همه چیز و همه کس و شیخ بی سواد و دوست داشتنی

این دسته از افراد ضمن انتقاد از کج سلیقگی در نامگذاری میمون نگون بخت، عارض شده اند که: «آخه مرد حسابی! تا کوسه مونده، آدم میمون هوا می‌کنه؟! اصلاً چه مدارکی برای اثبات ادعاتون دارید؟! اگه راست می‌گید، به پیشگام بگید یه عکس یادگاری با "یودا" (همون موجود گوش دراز و سبز جنگ ستارگان!!!) بندازه ما هم ببینیم! و یا اصلاً چرا باید ما به سیاراتی که اسم خیابانهاشون رو "الکواکب المجرة العربی" میگذارن، موجود بفرستیم؟»

 

دسته چهارم؛ شامل: آتشفشان‌های بصیرت واقع در خورشید، خواص کج بصیرت مقیم دب اکبر و ستاره سهیل بی بصیرت

این دسته از افراد، در بیانیه ای مواضع خود را اعلام داشته اند، که بخشی از آن در ذیل می‌آید:

... و از آنجایی که "پیشگام" جزو پیشگامان فتنه‌ی ونوسی-مریخی سال 88 نوری نبوده و فوق فوقش از پسگامان فتنه می‌باشد و نیز چون وی در هیچ دادگاهی محاکمه نشده است می‌تواند در انتخابات ریاست قمری تایتانیا، بزرگترین قمر اورانوس نامزد شود.

همچنین استوانه اول، پادشاه کهکشان راه شیری، در اظهاراتی که هیچ ربطی به موضوع نداشت، خواستار اتحاد تمامی شهاب سنگ ها و تشکیل سیاره وحدت ملی  توسط آنان و همچنین برگزاری انتخابات آزاد در تایتانیا شد. (راست می‌گه دیگه، هی مثل کش تمبون از این ور به اون ور، می‌زنید بقیه رو هم آسفالت می‌کنید، مثل بچه‌ی آدم جمع شید، با هم یه سیاره ای، نشد ستاره ای، چیزی بسازید دیگه)

این ستاره‌ سهیل گور به گوری باز معلوم نیست کجا غیبش زد؟!

 

دسته پنجم؛ شامل: فضانوردان اهل حال، خلبانان فضاپیماهای سریع السیر خط زمین-عطارد و دار و دسته‌ی غلام بی خطر

بدون شرح:

داداش یه شر میومدی پیش خودمون، شه شوته می‌فرشتادیمت فژا ..خ..خخخخخخخ.....خخخخخخخخخ..... این ژیگول باژیها دیگه لاژم نبود. ...خخخخخخخخ........خخخخ

 

دسته ششم: شامل شامپانزه ها، گوریل ها، اورانگوتان ها و بقیه‌ی فک و فامیل مربوطه

خبرهای رسیده از خانه‌ی پدری پیشگام، حاکی از آن است که این طایفه‌ی خانه برانداز، برای میل نمودن آش پشت پای پسرعمو جانشان،  قریب به یک هفته است که در آنجا بیتوته کرده، و آنچنان بر سر این خانواده خراب شده اند که میزان خسارات وارده ایشان، با خسارتهای به جا مانده از طوفان کاترینا، یکسان ارزیابی شده است. همچنین شاهدان عینی از تهیه‌ی لیستی بالا بلند، توسط این ایل مغول، تحت عنوان سوغاتی های درخواستی خبر داده اند.

----------------------------------------------

پی نوشت:

1) هر یک سال، یک مطلب!

2) دلم برا شیخ بی‌سواد تنگ شده بود. خوب شد یادی هم از اموات کردیم.

3) جلوی چشم خودم سوخت. دیدم تانک چرخید طرفش. گلوله‌ی تانک رو دیدم که خورد به کمر هلی‌کوپتر و نصفش کرد. بعد هم خورد به کوه. حتی نتونستم جنازه اش رو برگردونم. جلوی چشم خودم سوخت.

----------------------------------------------

شادی روح امام(ره) و شهدا و سلامتی حضرت آقا صلوات

/ 33 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نورا

سلام؛ به خاطر این پست زیبا لینک شدید[مغرور] تا سال بعد [خداحافظ]

نورا

سلام؛ به خاطر این پست زیبا لینک شدید[مغرور] تا سال بعد [خداحافظ]

نورا

سلام واسه منم دوتا کامنت میاد ذوق زده میشم ولی بعد که می بینم تکراری انگار که شکست عشقی خورده باشم از درون خورد میشم[دلشکسته][چشمک] همین متن نشون دهنده صفای باطن دیگه.. چشم حتماً می خونم[خرخون][مغرور]

نورا

ببخشید دیگه تکراری نمی فرستم. سعی میکنم یعنی[متفکر] تا ظهور..اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای الی ظهور المهدی[گل]

طاها

سلام و نور...[گل] به یاد قدیما... مخلصیم از اساس![چشمک]

رهرو

:دی خب این ثابت میکنه همچین افتضاحی یه پیامد مثبت هم داشته والا :-))))))))

نورا

سلام؛ متن جدید کوش[قهر] یکی از جواب های شمارو نخونده بودم شما سربازید؟! می خواید برید جنوب؟ خوش بحالتون.. من نمی تونم؛ مادرم اجازه نمیده. حیف[رویا][دلشکسته][گریه]

نورا

اینجا هم گفتید [گریه] حالا کجا میرید؟ دو ماه یه جا ثابت؟ در گردشش قشنگ.. فتح المبین، هویزه، چزابه، دوکوهه و .... یه ریز آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه[دلشکسته]

کفتر حله

ممنونیم